Salónek a Zahrádka

Salónek

Salónek restaurace A Plus

 

  • rozšířená kapacita restaurace
  • vhodné pro uzavřené jednání
  • školení a semináře
  • firemní nebo soukromé oslavy
  • herna - šipky a fotbálek

Historie salónku 

Salónek sloužil od roku 2005 jako klub pro hotelové hosty z Hostelu a hotelu A Plus. Jednalo se o společenskou místnost a hernu vybavenou šipkami, fotbálkem, s možností sledovat TV. Dnes se jeho využití posouvá spíše k restauraci na kterou navazuje a slouží buď jako rozšíření kapacity restaurace nebo jako určitý separátní prostor pro uzavřené skupinky nebo i jednotlivce, kteří chtějí více soukromí než poskytuje restaurace.

Možnosti využití salónku

Salónek je také prostor pro pro jednání, školení, semináře, firemní nebo soukromé oslavy (narozeniny, svatby, promoce) a podobně. Pro početnější společnost se stejným způsobem využívá prostor vlastní restaurace. Oba prostory jsou ozvučené, mají plazmové TV s možností připojení (např. notebooků) přes USB nebo HDMI kabely. Dále mají oba prostory zdarma samostatně pokrytí Wi-Fi.

Jako herna (stolní fotbal a šipky) slouží salonek i nadále.

Dnes již prostory salonku slouží také jako výstavní prostory pro výstavy fotografií (stejně tak jako vlastní restaurace a zahradní restaurace).

Fotogalerie salónku

Kompletní fotogalerii salónku naleznete zde.

 

Zahrádka A Plus

Zahrádka restaurace A Plus

 

  • plnohodnotná nabídka jídel a nápojů
  • vlastní ozvučení a TV projekce
  • wi-fi zdarma
  • zajímavý interiér
  • sezóna zahradní restaurace v delším časovém období než má konkurence

Možnosti využití zahradní restaurace

Dnešní podoba zahradní restaurace je v hravém stylu tropické džungle s orchidejemi, liánami, bambusy a kapradinami, kdy mezi tropickými rostlinami poletují umělí motýli a ptáci, na bidýlku sedí papoušek, po zdech pobíhají dřevěné ještěrky a další havěť. Nad barem krouží model starého plátěného jednoplošníku a na trámu visí puška a tropická helma lovce Pampaliniho. Také nábytek je z přírodních materiálů jako bambus, ratan a dřevo.

Pro návštěvníky, kteří mají rádi pohodlí je tu připravena oblíbená pohovka.

Velkou výhodou zahradní restaurace je zastřešení průsvitnou střechou, která propouští dostatek přirozeného světla a přitom kryje hosty před dešťovými srážkami. Střecha navíc díky částečné tepelné izolaci dovoluje otevřít zahrádku dříve, než se otevírají ostatní zahrádky a také poskytuje výhodu před těmi, kde se musí hosté choulit u plynových ohřívačů. Totéž samozřejmě platí i v podzimním období, kdy se již uzavírají ostatní zahradní restaurace - zahradní restaurace A Plus má stále otevřeno.

Fotografie zahradní restaurace

Kompletní fotogalerii zahradní restaurace naleznete zde.